Ürünler
  • Daha fazla oku
    Cephe Temizlik Sistemleri
    Profesyonel amaçlı temizlik ve yıkama işleri yapan ve özellikle yüksek katlı binası olan işyerleri için çok ideal bir makine olup, şebeke suyu, reçine sistemi sayesinde “deiyonize” edilerek cam yüzeyler üzerine uygulanır.
    Daha fazla oku

Sizi Arayalım !

Hizmetlerimiz,ürünlerimiz vb. konular için siz formu doldurun biz arayalım.

Haberler Ve Duyurular

Biz Kimiz ?

Cephe Erişim Sistemleri ile Demir Kesme Bükme makineleri sektörüne öncülük etmek; pazara inovatif ürünler sunarak, geleceği inşa etmektir.

Her zaman en iyi ve kaliteli makineleri, inşaat sektörünün hizmetine sunmak en uygun zamanda çözümler sağlamaktır. Müşterilerimiz için en verimli sonuçları yaratmak, İnşaat sektöründe yenilikçi teknolojileri kullanarak ileri taşımaktır.

Standart makinelerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda, özel makine ve özel platformlar üretmektedir. Üretilen makinelerin birçoğunu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türkî Cumhuriyetler… gibi dünya ülkelere ihracat etmektedir. Ademsan Makine; dinamik, genç ve uzman teknik kadrosu, sürekli kendisini geliştiren yapısı, geniş kapasiteli makine parkuru ile hizmet vermektedir.

demsan Makine Koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite odaklı çalışma tarzı ile inşaat sektörüne en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Ademsan Makine, üretmiş olduğu tüm makine ve yedek parçaları, hammadde aşamasından teslim anına kadar sıkı test ve kontrollerden geçirmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası gerekli tüm kalite standartlara uygun üretim yapmaktadır. Tüm makine ve yedek parçalar CNC makine tezgâhları kullanılarak üretilmekte ve büyük bir titizlikle üretimin her aşamasında düzenli kalite kontrolü yapılmaktadır.

Projeler

Müşteri Görüşleri