Cephe Temizlik Sistemleri

Ademsan Makine Cephe Temizlik Sistemi Modelleri

Firmamız Ademsan Makine tarafından üretilen Cephe Ulaşım Sistemleri arasında cephe temizlik sistemleri de yer almaktadır. Farklı ihtiyaçları karşılamak üzere ve farklı kapasitelere sahip olarak ürettiğimiz cephe temizlik sistemleri, tüm ürünlerimiz gibi Avrupa normlarına uyum sağlayacak şekilde imal edilmektedirler.

Dış cephe temizlik sistemleri kategorisinde bulunan ürünlerimiz, binaların dış cephelerinde yer alan Alüminyum (alikoband), Granit,  Siding ve diğer kompozit malzemelerin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlamaya yöneliktir. Tabi dış cephe cam temizliği yapılmasına da olanak sağlamaktadırlar. Ürünlerimiz arasında binanızda kullanabileceğiniz en uygun cephe temizlik sistemini bulabileceksiniz.

Dış Cephe Temizlik Sistemleri nasıl üretiliyor?

Dış cephe temizlik sistemlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecekleri şekillerde yani askı kolu yüksekliği ve ölçekleri, parapet yüksekliği, binanın teras ölçülerine uygun olarak üretilebilmektedir. Tek kişilik veya çift kişilik platform takılabilecek şekilde ürettiğimiz dış cephe temizlik sistemlerinin denge ağırlıkları, askı kolu ve denge kolu mesafesine göre değişebilmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan cephe temizlik sistemini birlikte belirleyebilir ve gerekli değişiklikleri yapabiliriz. Avrupa normlarına, EN 1808 standartlara uygun üretimi ve montajı yapılan cephe temizlik sistemlerimiz ve diğer ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygun şekillerde değiştirilebilirler ya da tekrar tasarlanabilirler. Ankara’da bulunan merkez fabrikamız ya da İstanbul’da bulunan ofislerimiz, yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren yüzlerce çözüm ortağımız, size bu ve buna benzeyen konularda yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ademsan Makine olarak yurt içinde ve yurt dışında tamamladığımız ve şu anda sürmekte olan sayısız projemiz, geçmişte tamamladığımız projeler sonucunda yurt içinden ve yurt dışından elde ettiğimiz onlarca referansımız, bizimle çalışmaya karar vermeniz için yeterli olacaktır. Bina bakım makineleri, elektrikli asma iskele, özel üretim platformlar ile demir kesme-bükme makineleri üretim, satış, montaj ve servis hizmetlerinin tamamını en üst seviyede sunan firmamız, çözüm ortağı olarak kabul ederek hizmetlerinden faydalanabileceğiniz şirketlerden bir tanesidir. Dış cephe temizlik sistemleri ya da sunduğumuz diğer hizmetler hakkında bilgi almak ve bizimle çalışmak isterseniz, verdiğimiz iletişim adreslerini/yollarını kullanarak firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İhtiyaçlarınızı karşılayarak sizi memnun edecek olan en uygun çözümleri size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.