Demir Bükme Makineleri

Ademsan Makine olarak üretimini yaptığımız hafif inşaat makineleri arasında demir bükme makineleri kategorisinde yer alan ürünlerimiz de bulunmaktadır. Farklı kalınlıklardaki demir bükümü için üretmekte olduğumuz farklı özelliklere sahip olan demir bükme makineleri ürünlerimiz, imal ettiğimiz diğer ürünlerimiz gibi yüksek standartlara sahip olan ve 2 yıllık garanti süresiyle hizmetinize sunulan makinelerdir.

Dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış ve üretilmiş olan demir bükme makinelerimiz, sorunsuz olarak ve kolay bir şekilde kullanabileceğiniz araçlardır. Farklı ihtiyaçlara bağlı olarak farklı özelliklerde üretilen demir bükme makinelerimizin sahip oldukları ortak özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Demir bükme makinelerinin Redüktör sisteminde kullanılan dişliler dövme çelikten üretilmekte olup, kırılma ve aşınmaya karşı sağlamlığı artırılmıştır.
  • İsteğe bağlı olarak hız kontrol ünitesi bağlanabilmekte olan demir bükme makinelerimiz, yüksek veya düşük hızlarda çalışmaktadırlar.
  • Demir bükme makinelerimizde çalışan yüzeylerin tamamı (Büküm tamburu, yan kızaklar veya büküm burç aparatları) ısıl işlemle sertleştirilmiş ve bu yolla mukavemetleri arttırılmıştır.
  • Demir bükme makinesi modellerimiz, 380 ve 220 volt elektrikle çalışan makineler olarak üretilmektedirler.
  • Demir bükme makinesi modellerimizin otomasyon sistemi Siemens ve Möller gibi kaliteli ve güvenilir olarak kabul edilen markalardan seçilmektedir.
  • Ürettiğimiz demir bükme makineleri, manüel veya otomatik büküm yapabilmekte, sağ veya sol yönde yani her iki yönde de çalışılabilmektedir.

Kısacası Cephe Ulaşım Sistemleri ve Hafif inşaat makineleri sektörünün lider isimleri arasında bulunan firmamız Ademsan Makine, demir bükme makinelerine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda da güven içinde hizmetlerinden faydalanabileceğiniz bir firmadır. Şirketimizle bağlantıya geçmek istediğinizde Merkez Ankara fabrikası veya İstanbul Ofisi için verdiğimiz adresleri ya da iletişim telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışındaki dışında bulunan yüzlerce çözüm ortağımız da faaliyetlerimiz konusunda yardımcı oldukları için, firmamızın hizmetlerinden faydalanmak amacıyla yardım alabileceğiniz noktalar olabilirler.

Standart makinelerin yanı sıra, (müşteri talepleri doğrultusunda) özel makine ve özel platformlar da üreten firmamız, birçok farklı konudaki projelerinizde ve sorunlarınızda uygun çözüm yöntemleri sağlayabilen bir şirket durumunda bulunmaktadır. Projelerinizde ya da diğer problemlerinizde/çalışmalarınızda bizimle bağlantıya geçerseniz, genç ve uzman teknik kadromuz tarafından hazırlanan, yaptığımız yatırımlar, çalışmalar ve geniş kapasiteli makine parkurumuz tarafından desteklenen çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

DEMİR BÜKME MAKİNELERİ

BÜKME VE KESME YEDEK PARÇA

[/vc_column][/vc_row]