Elektrikli Asma İskele

Asma iskele ya da elektrikli asma iskele, yük kaldırma özelliği de taşıyan dış cephe erişim sistemleri olarak tarif edilebilirler. Cephe Ulaşım Sistemleri ve Hafif inşaat makineleri sektörünün lider firmaları arasında bulunan şirketimiz, en yüksek standartlara uygun olarak ürettiği elektrikli asma iskeleleri de ürün yelpazesi içinde bulundurmaktadır.

Avrupa EN 1808 standartlarına uygun olan ve CE uygunluk belgesine sahip olan tüm ürünlerimizden birisi olan elektrikli asma iskelelerin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bina dış cephesinde giydirme, boya, sıva, tamirat vb. işler için çok amaçlı olarak kullanılabilirler.
  • Pratik kurulumu ve kolay yer değiştirme özellikleri sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlamaktadırlar.
  • Elektrikli asma iskeleler, bölünebilir platformlar olup bu mesafe bina cephesine göre 1 – 6 metre arası olarak ayarlanabilir.
  • Elektrikli asma iskelelerin kaldırma hızı dakikada 7 metredir.
  • Halat üzerinde yürüyen sistem olan elektrikli asma iskele ürünlerimiz, bu özellikleri sayesinde sonsuz çalışma mesafesi sağlamaktadırlar.
  • Firmamız, isteğinize bağlı olarak binanıza ve çalışma planlarınıza uygun özel çalışma platformları üretmektedir.
  • Platformlar motor freni ve blok stop fren sistemi ile korunmaktadır.
  • Çalışan ve platform emniyeti için ikinci halat sistemi vardır.
  • Meydana gelebilecek olan bir elektrik kesilmesinde manüel olarak aşağı inebilmektedirler.
  • Firmamız tarafından imal edilen ve hizmetinize sunulan bütün ürünlerimiz gibi elektrikli asma iskeleler de 2 yıl garantilidir.

Araç gereçlerinizi ve çalışan görevlileri dikey olarak taşımanızı sağlayan, fabrikalarda, ev apartmanlarında ya da diğer yüksek katlı binalarda dış cephe çalışmalarının kolay şekilde yapılmasını sağlayan elektrikli asma iskelelerimiz piyasadaki örnekler arasında yer alan en kaliteli asma iskeleler olarak gösterilebilirler.  Firmamızın ülkemizde ve çok sayıda dünya ülkesinde yaptığı çalışmaların sonucunda elde ettiği tecrübeler ve yaptığı yatırımlar sayesinde üretilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ademsan Makine olarak genç, uzman ve dinamik kadromuzun yanı sıra, geniş kapasiteli makine parkurumuzun ve yaptığımız diğer yatırımların sağladığı olanaklardan faydalanmayı; Bu olanaklar sayesinde sürekli kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Cephe Ulaşım Sistemleri ve Hafif inşaat makineleri alanlarında ihtiyaçlarınız ortaya çıktığında bizimle bağlantıya geçmeyi tercih etmelisiniz.

Ürünler

ASMA İSKELE YEDEK PARÇALARI