Ademsan Makine, Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesi çalışmalarına başladı

Ademsan Makine, Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesi çalışmalarına başladı

Uluslararası Finans Merkezi projesinin içinde yer alan Ziraat Bankası Genel Müdürlük binasının dış cephe temizlik ve bakım sistemleri (BMU) için tercih, Ademsan Makine oldu

Ademsan Makine, İstanbul’un bölgesel ve küresel bir finans merkezi olabilmesi yolunda başlatılan İstanbul Finans Merkezi projesinin en önemli projelerinden biri olan ve Kalyon İnşaat tarafından hayata geçirilen Ziraat Bankası Genel Müdürlük Projesi’nin, dış cephe temizlik ve bakım sistemlerinin (BMU) üretimine yönelik sözleşme imzaladı.

Proje bazlı özel dizayn

Sürekli sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojik anlamda kendisini yenileyen, her projeyi kendine özgü özel dizayn çözümleriyle geliştirerek bunu projelerine en kaliteli imalatlarla ve montajla sunmayı ilke edinmiş olan Ademsan Makine, “Ziraat Bankası Genel Müdürlük” projesiyle, çok önemli bir projeye daha adını yazdırdı.

Proje iki kuleden oluşacak

İstanbul Finans Merkezi projesi 27.195,50 m² alanlı arsa üzerine 7 kat bodrum, 8 kat podyum (ticari ve ortak alan) ile podyum üzerinde yükselen zemin üzeri 40 ve 46 katlı 2 kuleden oluşacak. Projede toplam 4 Adet AST70 Cephe Temizlik ve Bakım Sistemi, podyum, loby, restoran, kafe bölümlerinde ise AST30 Monoray sistemi, ayrıca tüm AST70 sistemlerinde 600 kg cam değiştirme vinci bulunacak.

Sektörün lider firması

Ülkemize gerek ihracat gerekse birçok farklı alanda (istihdam, mühendislik, markalaşma vb.) çok önemli oranda katma değer sağlayarak sektörün lider firması durumuna gelen Ademsan Makine, Ziraat Bankası Genel Müdürlük projesinin cephe temizlik ve bakım makinelerini (BMU) 2021 yılı sonuna kadar tamamlayacak.

Write a Reply or Comment