Ademsan Makine, yurtiçi projelerini teslim etmeye devam ediyor

Ademsan Makine, yurtiçi projelerini teslim etmeye devam ediyor

2004 yılından beri cephe ulaşım sistemleri ve hafif inşaat makineleri üretimi yapan Ademsan Makine, haziran ayı içinde 4 büyük yurtiçi projesini teslim etti.

16 yıldır cephe ulaşım sistemleri ve hafif inşaat makineleri üreten Ademsan Makine haziran ayı içerisinde 4 büyük yurt içi projesini tamamladı. Her yükseklikte güvenilir çözüm ilkesiyle bugüne kadar gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yüzlerce projeyi gerçekleştiren Ademsan Makine sektöründe liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

İstanbul Havalimanı Türk Hava Yolları Operasyon Binasına Ast-30 Monoray ve Ast-60 Cephe Temizleme Sistemleri kuruldu

Birinci fazı 29 Ekim 2018 tarihinde hizmete açılan havalimanı, 6 Nisan 2019 tarihi itibariyle tam kapasite ile hizmet vermeye başlamıştır. Ademsan Makine olarak İstanbul Havalimanı Türk Hava yolları Operasyon binasına 3 adet Ast-30 Monoray ve 1 adet Ast-60 kurulumu gerçekleştirilmiştir. Çift güvenlik halatı, emniyet kilit sistemi, halat gerilim kontrolü gibi güvenlik önlemleri ve Avrupa normları- EN 1808 standartlara uygun olarak üretim ve montajları yapılmıştır.

Ege Yapı Maslak projesi için Ast-60 Cephe Temizleme Sistemleri kuruldu

Maslak Square projesinde yer alan iki ofis bloğu için tasarlanan Ast-60 Cephe Temizleme Sistemleri testleri yapılarak teslim edildi. Aşırı yük algılama sistemi, alt çarpma önleyici bar, limit siviçi ve üst limit siviçi gibi özellikleri sayesinde operatör hatalarını önleyen cephe temizleme sistemleri ile Ademsan Makine her yükseklikte güvenilir çözümler sunmaya devam ediyor.

NG Sapanca Hotel için Ast-30 Monoray Cephe Temizleme Sistemi üretildi

Projenin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Ademsan Makine, haziran ayı içerisinde ülkemizin önemli Hotel grubundan NG Hotels için Sapanca’da gerçekleştirilen projeye özel Ast-30 Monoray teslimatını gerçekleştirdi. Bina cephesine özel, bağlantı ayakları ile montajı yapılan monoray üzerinde yatay ve dikey hareket edebilen bu sistem ile cephe temizlikleri kolay yapılıyor.

Kastamall AVM projesi için Ast-50 Cephe Temizlik Sistemi teslim edildi

Kastamonu’nun en büyük AVM, otel, rezidance karma yaşam projesine Ademsan Makine olarak Ast-50 Cephe Temizlik Sistemi ile katkı sağladık. Bina terasına montaj edilen, sabit tek bomlu ağır tip cephe temizlik sistemi olan Ast-50’nin tüm hareketleri ana gövde ve çalışma platformunda bulunan kontrol panolarından yapılabilmektedir.

Yerli üretim, uluslararası teknoloji

Ademsan Makine Genel Müdürü Ramazan Albayrak, tamamlanan projeler ile ilgili olarak “Uzun yıllar cephe temizlik sistemleri yurtdışından temin ediliyordu. Bu hem büyük maliyet, hem bakım zorluğu hem de özgünlük sağlayamıyordu. Yerli üretim sayesinde artık büyük projelere çözümler çok hızlı sunulabiliyor. 2004 yılında çıktığımız bu yolda yüzlerce proje gerçekleştirmenin bizde gururunu yaşıyoruz. Haziran ayında teslim ettiğimiz bu güzel projelerle yolumuza devam ediyoruz” dedi.